Leki na potencję dostępne w aptekach są obecnie jednymi z najczęściej poszukiwanych przez mężczyzn specyfików. Problem zaburzeń wzwodu dotyka coraz młodszych mężczyzn. Dlaczego? Niezdrowy tryb życia, przepracowanie, stres oraz wciąż rosnące wymagania to tylko niektóre przyczyny zaburzeń erekcji.

Najczęściej kupowane leki na zaburzenia erekcji

Leki na potencję dostępne w aptekach cieszące się dużą popularnością to Viagra oraz Kamagra. Mają tę samą substancję czynną, czyli sildenafil, który rozszerza naczynia krwionośne prącia i pozwala na większy przepływ krwi do ciał jamistych prącia. Co ważne, samo przyjęcie któregokolwiek z tych leków nie spowoduje erekcji. Tylko zażycie kapsułki oraz współistnienie bodźców seksualnych spowoduje osiągnięcie przez mężczyznę pełnej erekcji i gotowości do odbycia satysfakcjonującego zbliżenia seksualnego.

Warto w tym miejscu podkreślić, że ponad 150 milionów panów na całym świecie boryka się z problemami związanymi z zaburzeniami wzwodu. Przyjmowanie leków powinno być jednak poprzedzone konsultacją lekarską.