Przezaddmin5 / Bez kategorii / 0 komentarze/y

7 najlepszych produktów na poprawę potencji

Brak chęci i energii na seks niekoniecznie należy leczyć farmakologicznie. Kamagra i inne środki na potencję pomogą, ale będzie to tylko działanie doraźne, które pomoże na chwilę, a po kilku godzinach, gdy efekt przeminie, w dalszym ciągu pozostaniemy sami z problemem. Warto więc zainteresować się nie tylko środkami na potencję, które są oczywiście przydatne, ale korzystanie z nich jest dość drogie i uciążliwe. Odpowiednia dieta może sprawić cuda. Jakie produkty powinniśmy umieścić w naszym codziennym menu, by korzystanie z tabletek stało się tylko dodatkowym wsparciem, a nie koniecznością?

Zaburzenia erekcji – przyczyny

Zaburzenia erekcji bardzo często dotykają mężczyzn, którzy wyróżniają się nadmierną masą ciała i wieloma chorobami. Dużą rolę odgrywają także nałogi, takie jak palenie tytoniu i nadmierne spożywanie alkoholu. Sama dieta nie poprawi naszego stanu. Musimy również pożegnać się z używkami.

Top 7 najlepszych produktów na poprawę potencji

  1. Awokado – Owoc ten zawiera w sobie sporo jednonienasyconych kwasów tłuszczowych, które podwyższają ilość dobrego cholesterolu HDL we krwi, a obniża poziom tego złego LDL. Awokado już od tysięcy lat używane jest jako afrodyzjak. Owoc ten cieszył się ogromnym szacunkiem wśród Azteków (sama nazwa Awokado w ich języku oznacza jądro). Nieprawidłowy profil lipidowe krwi ma ogromny wpływ na zaburzenia erekcji. Regularne jedzenie awokado może nam pomóc go ustabilizować. Owoc ten można dodawać do sałatek, albo robić z niego pastę do smarowania pieczywa.
  2. Ostrygi – Owoce morza to główne źródło cynku w naszej diecie. Minerał ten jest niezwykle istotny, gdyż przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu testosteronu we krwi. Brak cynku wiąże się więc bezpośrednio z impotencją. Minerał ten jest również odpowiedzialny za obniżanie napięcia nerwowego, co również pozytywnie odbija się na zdrowiu mężczyzny. Cynk znajdziemy także w orzechach, roślinach strączkowych i pestkach dyni.
  3. Łosoś – Zdrowe tłuszcze pochodzące z ryb mają ogromny wpływ na stan naszego organizmu. Co najmniej dwa razy w tygodniu warto sięgnąć po tłuste ryby morskie, takie jak np. łosoś, który może być przyrządzony na różne sposoby, ważne by do jego przygotowania nie były wykorzystywane inne tłuszcze. Warto natomiast zrezygnować z jedzenia w nadmiarze innych tłuszczów pochodzenia zwierzęcego.
  4. Przyprawy – Może się to wydawać dziwne, ale przyprawy odgrywają ogromną rolę w naszym życiu. Ich wpływ na zdrowie organizmu jet bardzo ogromny. W diecie na potencję powinniśmy unikać soli, która prowadzi do nadciśnienia. Jej spożycie powinno być ograniczone do 1 łyżeczki dziennie. Warto natomiast skupić się na ziołach i przyprawach, które działają jak afrodyzjaki. Papryka chilli, imbir i cynamon to znakomity wybór.
  5. Owoce –  Owoce są niskokaloryczne i bogate w witaminy i minerały. Zawierają w sobie sporo antyoksydantów, które wpływają pozytywnie na układ krążenia, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko wystąpienia zaburzeń potencji. Szczególnie dobre są banany, które zawierają w sobie mnóstwo potasu i bromelain, które pozytywnie wpływają na erekcję.
  6. Warzywa – Surowe warzywa powinny być podstawą każdej diety. To one odpowiadają za ogólny stan i zdrowie organizmu, a jak wiadomo, zdrowy organizm to także gotowość do działania. Wiele warzyw posiada w sobie substancje, które zwiększają ochotę na seks.
  7. Pełnoziarniste produkty zbożowe – Produkty, które posiadają sporo błonnika bardzo dobrze wpływają na męską potencję

Dieta na potencję

Dieta na potencję powinna obejmować przede wszystkim powyższe produkty. Warto natomiast unikać tłustego mięsa i co najważniejsze, należy zrezygnować z używek. To one w bardzo negatywny sposób wpływają na męską potencję.

Podsumowanie

Dieta to podstawa, jeśli chodzi o poprawę naszej potencji. Powrót do formy zajmuje jednak sporo czasu i dlatego nie da się obejść bez środków farmakologicznych. Takie leki, jak np. Kamagra, pomagają nam osiągnąć erekcję nawet wtedy, gdy nasz organizm nie jest w stanie wywołać jej całkowicie naturalnie.

Tekst napisany na podstawie https://www.aptekakamagra.pl/

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *